הרמת שפתיים

1. שינויי גיל גורמים בין השאר לצניחת השפה העליונה.

אורך השפה העליונה (האורך שבין בסיס האף וקו תוחם השפה העליונה) מתארך עם השנים ומכסה את השליש התחתון של השיניים הקדמיות. מצב זה של שפה ארוכה ונפולה גורם לפנים להראות מבוגרות יותר, נפולות ועייפות. על מנת לרענן את מראה השפתיים (המהווה גורם חשוב מאוד במראה פנים צעיר ורענן) יש לקצר את המרחק בין האף לשפה העליונה, להרים את השפה והדגיש את קו התוחם של השפה העליונה עם או ללא הזרקת חומרי מילוי לאחר מכן.
****מרחק גדול בין השפה לאף מעניק לפנים מראה נפול, שפה ארוכה ושמוטה וחושף פחות את רירית השפה*****
הניתוח מתאים לכל גבר או אשה להם המרחק בין האף לשפה העליונה גדול מידי
משמאל: שפה עליונה ארוכה מכסה את השיניים הקדמיות. מימין: לאחר ניתוח, צלקת בבסיס הנחיריים. אורך השפה העליונה (מסומן על ידי חץ) מתקצר.
בת 25. שפה הדוקה עם מרווח גדול בין בסיס האף לשפה העליונה. מימין: לאחר ניתוח קיצור שפה והרמה עם הדגשת מלאות השפתיים

2. שפה ארוכה בגיל צעיר

במקרים מסוימים על מנת לבצע תיקון לשפה העליונה, יש צורך בקיצור מרחק שבין השפה לבסיס האף והפשלה החוצה של רירית השפתיים על מנת ליצור מראה חושני יותר של השפתיים. אנשים שמעוניינים ליצור מראה שפתיים מלא יותר עלולים להתאכזב כאשר חומר מלוי לשפה אינו נותן תוצאה טובה (כישלון עיבוי השפתיים). במקרים כאלה צריך לבדוק האם יש מקום לבצע ניתוח אשר יעצב ויגדיר מחדש את מראה השפה העליונה.

3. שפה קצרה Gummy smile

במקרה זה השונה משפתיים ארוכות, האורך שבין השפה לאף יכול להיות קצר או תקין. אולם, ניתן לראות בברור את החניכיים העליונים בעיקר בזמן חיוך רחב. הסיבה לכך נעוצה בקיום שריר שיורד מקצה האף ועד לרירית השפה. קיימים מקרים בהם השריר יותר ארוך ואז ניתן לראות שקצה האף זז בזמן דיבור או חיוך.
משמאל: שפה עליונה ארוכה מכסה את השיניים הקדמיות. מימין: לאחר ניתוח, צלקת בתוך חלל הפה. אורך השפה העליונה מתארך ומכה יותר חניכיים חשופות.
בת 26, מרחק בסיס אף- שפה עליונה ארוך. לפני ואחרי קיצור אורך (ללא מילוי שפתיים)
רוצים לצפות בתוצאות המדהימות שלנו
בהרמת שפה עליונה ותיקוני שפתיים?
מוכנים לקבל ייעוץ והכוונה בנוגע הרמת שפה עליונה?
תוכלו להתקשר אלינו ל-1700-506-504 או להשאיר פרטים כאן
ואנו נחזור אליכם בהקדם!